Дендрологічний парк починає своє нове життя …

Дата: 31.05.2018 16:36

Цьогорічної весни в Устимівському дендрологічному парку за ініціативи і фінансування голови СФГ «Златопіль» Михайла Колісника проводилися роботи з висаджування декоративних дерев та кущів. Висаджено кущі магнолії, саджанці черемхи, каштанів, дубів колоновидних, берез різних видів та форм, кизилу, кленів, катальпи, платанів. Переважно – це рідкісні для нашої кліматичної зони рослини.

Тривають роботи з благоустрою території: видалення сухостою, чагарників, обпилювання  пошкоджених та аварійних гілок дерев. Традиційним стало проведення суботників у парку. Роботи з благоустрою здійснюють працівники Устимівської дослідної станції рослинництва, працівники ФГ "Златопіль", учні Бабичівського НВК, працівники КП "Глобинське", робітники з благоустрою та інші небайдужі громадяни.

До слова, роботи з благоустрою території здійснюються не лише на території дендрологічного парку, а й на території Бабичівського старостинського округу загалом. Так, працівники КП «Глобинське» обкошують обочини, впорядковують кладовища, місця загального користування.