Казкові миттєвості в Пирогівському дитячому садочку

Дата: 04.06.2018 09:28

Дитинства миті золоті… Вони прекрасні мають бути повсякчас.  З трепетним поетичним словом  та солодкими подаруночками  в День захисту  дітей завітала бібліотекар сільської бібліотеки Лідія Мацак в Пирогівський дитячий садочок "Казка".

Допитлива малеча, щирі посмішки, невимушена  атмосфера  і коло дружніх побажань - такою привітною була ця зустріч.  Завідувач ЗДО "Казка" Маргарита Підорець, залюблена у світ дитинства і краси сердечно вітала своїх вихованців оригінальним  театрально - музичним дійством.  Низку цікавинок, захоплюючих ігор   та сюрпризів підготували дітям чарівні вихователі Лариса Феофанова, Марина Чубик та Катерина   Волинець.  Найщиріші побажання радості та  світлих  сповнених  веселкою позитиву   днів підростаючому поколінню.

Завідуюча  Пирогівської  бібліотеки                                  Лідія Мацак