Веселковий світ дитинства

Дата: 04.06.2018 15:51

У перший день літа ми традиційно відзначили Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок у 1949 році.

З нагоди свята фахівцями будинків культури та бібліотек Глобинської міської територіальної громади було організовано низку дитячих пізнавально-розважальних заходів, які відбулися в обох міських будинках культури та бібліотеках (керівники Базарова В.Л., Логвин Л.В., Погода Р.М.), в будинку культури села Семимогили (завідуюча Коротенко К.О.) та у Бабичівській, Борисівській та Пирогівській сільських бібліотеках (завідуючі Гладирь Т.В., Мацак Л.М. та Підцерковна Л.М.).

Юні відвідувачі закладів культури стали учасниками конкурсно–ігрових, розважальних програм, де були представлені книжкові виставки, цікаві вікторини, загадки, ігри, конкурси. Дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії та цікавої інформації. Усі охочі поласували солодощами.