ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ НА КУБОК ГЛОБИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 18.06.2018 13:22

У суботу 16 червня на центральному стадіоні «Старт» в місті Глобине відбувся дитячо-юнацький турнір з футболу на кубок Глобинського міського голови.

За оцінкою глядачів, вболівальників та гостей міста, організаторам турніру - відділу культури, спорту, сім’ї і молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради та безпосередньо Глобинському міському голові вдалось створити справжнє спортивне свято, адже емоції, які вирували на футбольному полі і трибунах стадіону, не поступались матчам «дорослого футболу».

В турнірі приймали участь команди: КДЮСШ-2 (м.Кременчук) (тренер Кармазін О.В.), ДЮСШ Кременчуцького району (тренер Коваленко І.І.), ФК «Глобине» (м.Глобине) (тренер Галата О.В.). За положенням змагань, для виявлення переможця та призерів усі команди зіграли між собою два тайми по 20 хвилин.

Після урочистого відкриття турніру першими на футбольне поле вийшли юні вихованці Комплексної ДЮСШ-2 (м.Кременчук) та господарі турніру вихованці ФК «Глобине». Гра закінчилась з рахунком 3:0 на користь ФК «Глобине». У другій зустрічі ФК «Глобине» переміг ДЮСШ Кременчуцького району з рахунком 4:1. Третя гра турніру між командами ДЮСШ Кременчуцького району та КДЮСШ-2  закінчилась з рахунком 4:1.

Таким чином, перше місце в турнірі посіли вихованці ФК «Глобине», друге – ДЮСШ Кременчуцького району, третє - КДЮСШ- 2. Підсумкове становище команд:

І

Р/М

1.

ФК «Глобине»

6

2.

ДЮСШ Кременчуцького р-ну

1

1

3

3.

КДЮСШ- 2

0

По завершенню турніру від організаторів гравці  команд були нагороджені грамотами та медалями за перше, друге та третє місце. Кращі гравці у складах учасників турніру отримали пам’ятні кубки та солодощі. Окремо призом глядацьких симпатій від вболівальників та депутатів Глобинської міської ради нагороджено гравця  ФК «Глобине» - Мітюшкіна Максима, який відзначився на полі дриблінгом, неординарними діями.

Головний приз турніру Кубок Глобинського міського голови отримали переможці - юні гравці ФК «Глобине»: Ковтун Владислав, Дубина Владислав, Курченко Владислав, Нетикша Денис, Гунашашвілі Мансур, Гунашашвілі Муслім (Глобинська гімназія №1 ім. В.Є.Курченка), Гольченко Владислав (Кринківська ЗОШ І-ІІІ стпенів), Мироненко Вячеслав, Якимащенко Богдан (Глобинська ЗОШ І-ІІ ступенів № 4), Мітюшкін Руслан, Мітюшкін Максим (Глобинська ЗОШ І-ІІ ступенів №3), Касай Андрій, Ширай Данило, Гунашашвілі Аслан, Гунашашвілі Руслан (Глобинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5).