Правоохоронців Глобинщини привітали з професійним святом

Дата: 04.07.2018 15:06

4 липня Глобинський міський голова Станіслав Джусь разом з керівництвом району та місцевої прокуратури привітав правоохоронців Глобинщини з професійним святом – Днем Національної поліції.

Очільник громади вручив відзнаки Глобинської міської ради працівникам Глобинського районного відділу поліції, які найбільш відзначилися в професійній діяльності на теренах громади: Андрію Чернишенку, Станіславу Блашку, Олександру Стеценку, Валерію Сіріченку та Павлові Фівікову, та побажав всім присутнім на урочистому заході правоохоронцям подальших успіхів у професійній діяльності по боротьбі зі злочинністю, правопорушеннями та їх профілактиці,  а також особистих гараздів: здоров’я, добробуту та злагоди у родинах, гідної оплати праці та завжди повертатися із служби цілими і неушкодженими.