Розпочато боротьбу з амброзією полинолистою

Дата: 13.07.2018 10:07

12 липня 2018 року працівники КП «Глобинське» провели пробну обробку карантинних рослин амброзія полинолиста та іва ксантефолія з метою тестування препарту та планування подальших дій по боротьбі з шкідливою рослиною.

Обробка проводилась на території міста Глобине, по вулиці Гагаріна в зеленій зоні за ЗОШ І-ІІ ст. №3 препаратом «Стоп амброзія» на основі природного матеріалу бішофіт. Механізм дії препарату має контактну дію: потрапляючи на листя молодих рослин, препарат проникає в середину та викликає в’янення. При обробці  амброзії на початку цвітіння рослина стає неаллергенною і нефертильною, тобто її насіння вже не здатне до розмноження і не викликає нездужання у людей.

Обробку провели за допомогою прибданого раніше ранцевого електричного оприскувача.

Вже через 15 хвилин після обробки були помітні результати: рослини почали помітно опускати листя, а вже через дві години стали чорніть та вянуть.

Тож, препарат довів свою придатність для боротьби з амброзією, а оскільки бішофіт є природним мінералом, тож він безпечний для людини, токсичних сполук у повітряному середовищі і стічних водах у присутності інших речовин не утворює.

Необроблена амрозія полинолиста

Через 15 хвилин після обробки

У порівнянні оброблена і необроблена амброзія через дві години

Наступного дня зранку