Увага! Відбір квартир та будинків для придбання соціального житла дітям-сиротам на території Глобинської громади

Дата: 16.07.2018 08:32

Виконавчий комітет Глобинської міської ради на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» від 15.11.2017 №877 проводить відбір квартир та будинків для придбання соціального житла дітям-сиротам на  території Глобинської громади (м.Глобине, Бабичівський, Опришківський, Борисівський, Жуківський, Пирогівський, Новомосковський старостинські округи).

Критерії відбору:

задовільний санітарно-технічний стан приміщення;

житлова площа не менше 13,65 кв.м., загальна площа до або 40 кв.м., але не менше 31,5 кв.м. та наявність правовстановлюючих документів на житловий об'єкт, земельну ділянку;

технічна документація на житловий об'єкт, введений в експлуатацію в установленому законом порядку;

документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

довідку з місця проживання осіб, зареєстрованих у даному житловому об'єкті;

експертна оцінка майна;

Пропозиції приймаються до 1 вересня 2018 року за адресою: м. Глобине, вул. Центральна 285 щоденно (окрім суботи та неділі) з 8.00 до 16.00. тел. 24-2-53.