Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

Дата: 13.07.2018 15:15
Кількість переглядів: 744

Фото без описуВиконавчий комітет Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, паспорта, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 27-7-30, 24-3-74.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень