В Глобине буде міні-футбольний майданчик

Дата: 17.09.2018 16:56

Вперше на теренах громади має з’явитися  міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Саме такі будівельні роботи по спорудженню міні-футбольного майданчика  з синтетичним покриттям «штучна трава»  розміром 42х22 м  проведені    на території  Глобинської  гімназії по вулиці Центральній 240 в м. Глобине. Загальна площа спортивного майданчика становить 924 м².

«Про таке у нашому місті ми раніше могли тільки мріяти, - говорить Глобинський міський голова Станіслав Джусь, -  зараз же втілюємо в життя і такі амбітні проекти. Лише минулого року при шкільних закладах громади ми обладнали  спортивні майданчики сучасними тренажерами. На перспективу в кожному великому населеному пункті, при навчальних закладах  громади мають бути збудовані аналогічні спортивні майданчики зі штучними покриттями. Створивши умови  для занять спортом, активного проведення дозвілля, ми не лише надаємо можливість для фізичного гарту дітей та  молоді і  пропонуємо альтернативу шкідливим звичкам, але й, переконаний, виростимо з підростаючого  покоління не тільки майбутніх спортсменів, яким підкоряться спортивні вершини та які прославлять рідний край своїми звершеннями і досягненнями, а й саме головне - людей не байдужих до здорового способу життя».