Чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 21.09.2018 08:59

У четвер, 20 вересня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради. На розгляд внесено питання про результати оздоровлення та відпочинку дітей Глобинської міської територіальної громади в 2018 році; про заходи до  75-ї річниці визволення міста Глобине в 2018 році; про підготовку об’єктів Глобинської  міської ради до початку опалювального  сезону 2018-2019 рр.; про використання  в 2018 році коштів  субвенції з державного бюджету  місцевим  бюджетам  на формування  інфраструктури об’єднаних територіальних громад;; про надання дозволу на розміщення дитячих розважальних атракціонів та місць виносної торгівлі; про затвердження  проектно-кошторисної документації; про  погодження режиму роботи об’єктів  торгівлі та ін.

Найбільшу зацікавленість та жваве обговорення викликало питання, яке стосувалося тимчасового порядку збору інформації щодо стану споживання енергоресурсів бюджетними установами комунальної власності на території Глобинської об’єднаної територіальної громади. І це закономірно, адже питання енергоефективності сьогодні є актуальним не лише для підприємств, установ і організацій, а й для громадян. Володимир Бондарь, який доповідав з даного питання, окреслив конкретні кроки, які мають бути здійснені у даному напрямку. Член виконавчого комітету Олександр Поповичук звернув увагу на необхідність посилення контролю за роботою об’єктів вуличного освітлення. На що міський голова повідомив, що у перспективі заплановано здійснити диспетчеризацію системи вуличного освітлення. Аби врегулювати порушене питання Станіслав Джусь дав доручення відповідним підрозділам довести до громадян інформацію про контактні телефони комунального підприємства для можливого інформування про факти аварійних ситуацій на об’єктах вуличного освітлення з метою оперативного їх усунення.