Вітання Глобинського міського голови із 75-ю річницею визволення Глобиного

Дата: 26.09.2018 10:49

Дорогі земляки! Минає 75 років як Глобине було визволене від фашистської навали.

Цими днями ми вшановуємо відвагу і жертовність тих, хто відстояв свободу, честь та незалежність Батьківщини, зумів здолати потужний натиск ворога при звільненні нашого міста у вересні 1943 року.

У нелегкий для країни час, подвиг ветеранів додає сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і кожен день захищають нас.

Сердечно вітаю ветеранів, всіх жителів Глобиного  і громади зі святом визволення. Миру, міцного здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Щиро дякую усім ветеранам Другої світової війни, учасникам визвольної боротьби, нинішнім героям за самовідданість і любов до Батьківщини, рідного міста. Честь вам і слава!

Міський голова                                                   Станіслав ДЖУСЬ