Заходи до річниці вигнання нацистських окупантів

Дата: 02.10.2018 17:15

Інститут національної пам’яті пропонує використовувати термін «вигнання нацистських окупантів із України» замість сполучення "визволення України від фашистських загарбників".  І дійсно  наш край не отримав жаданої волі після вигнання нацистів, оскільки повністю  було відновлено   тоталітарну радянську систему. Тому термін "визволення" є історично некоректним.

27 вересня 2018 року  ми вшановували  75- річницю вигнання нацистських окупантів  із  території Глобинщини.  В Пирогівській школі  сільським бібліотекарем було проведено виставку книг: " Назавжди в пам'яті народу", бібліографічний огляд: " Із книг про війну, про бої ми читаємо " та  читацьку годину: " Не зміліє ріка пам'яті".

Пирогівський сільський бібліотекар                        Лідія Мацак