Вітання міського голови з професійним святом

Дата: 09.11.2018 08:59

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Фото без описуЩиро вітаю Вас із професійним святом. Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і примножувати безцінні духовні скарби нашого народу.

Громада високо цінує ваш внесок у розвиток культурної скарбниці рідного краю. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів невтомно плекаються  джерела духовності і краси.

Тож від усієї душі вдячний вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури.

Бажаю здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим родинам, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив та культурних проектів.

З повагою,

Глобинський міський голова                                         Станіслав ДЖУСЬ