У Глобинській громаді відзначили День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 14:38

З нагоди відзначення Дня Свободи і Гідності - свята вільних українців, сьогодні за участю представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, трудових колективів підприємств, організацій, установ, учнівської молоді, місцевих жителів відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятника «Захисникам України».

«Дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за нашу незалежність і тих, хто  сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні» - наголосив Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Цього ж дня у школах громади  відбувся ряд тематичних заходів, спрямованих на патріотичне виховання учнівської молоді, утвердження  ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Це - виставки тематичної літератури, години спілкування, уроки мужності, тематичні флеш-моби, інформаційні лінійки, круглі столи, лекції та інші культурні заходи, в яких учні мали змогу не тільки почерпнути кривавий досвід минулих днів, а й самостійно проаналізувати події минулого та зробити власні висновки, висловити своє бачення майбутнього своєї країни, своїх ідеалів та свого майбутнього.

Станемо на коліна перед Україною – і виростемо духом до небес…