Дата: 03.12.2018 13:48

Керуючись п.8  ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» скликаю 42 (позачергову)   сесію Глобинської міської ради І скликання 12 грудня 2018  року о 10.00 в залі засідань Глобинської районної ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до Комплексної міської Програми «Житло» на 2017-2020 роки.
  2. Про внесення змін до рішення 30 сесії міської ради №4 від 30.01.2018 року «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради та складу комісії».
  3. Про припинення юридичної особи: Новомосковської ЗОШ І-ІІ ступенів Глобинської міської ради Полтавської області шляхом  ліквідації.
  4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Глобинської міської теритотіальної  громади на 2017 – 2020 роки.
  5. Про затвердження розпорядження міського голови №330/ 02-05АГП від 28.11.2018 року «Про погодження терміну передачі в суборенду транспортного засобу Глбинської міської територіальної громади, переданого в оренду КП «Глобинське».
  6. Про внесення змін до «Програми розвитку земельних відносин і охорони земель Глобинської міської ради на 2017-2021 роки» затвердженої рішенням 17 сесії Глобинської міської ради від 2 лютого 2017 року №16.
  7. Про затвердження акту приймання-передачі товару та виконаних робіт від управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА.
  8. Про передачу з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради на баланс КП «Глобинське» Глобинської міської ради матеріальних цінностей.
  9. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2019 рік.
  10. Про внесення змін до переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на функціонування інфраструктури об'єднаних територіальних громад у 2018 році.
  11. Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік.
  12. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської  об’єднаної міської територіальної громади  на 2018 рік.
  13. Земельні питання.

Міський голова                                                    С.В. Джусь