Народ і армія єдині!

Дата: 05.12.2018 13:44

6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України. В бібліотеках Глобинської громади організовуються заходи  інформаційної  підтримки свята: книжкові виставки, бібліографічні огляди, презентації книг, патріотичні години, зустрічі та бесіди.

В Глобинській міській бібліотеці (завідуюча Погода Р.М.) відбулася презентація книги «Шляхами неоголошеної війни» та зустріч учнівської молоді з учасниками бойових дій Володимиром Волошком та Артемом Тригубом в рамках заходу «Народ і армія єдині!».

Гуртом поринули в історію створення Збройних сил України. Анна Левченко, Валерія Скорик, Сніжана Перехрест та Діана Середа читали вірші на патріотичну тематику. Максим Мітюшкін та Роман Костенко потішили присутніх піснею «Я – маленький козак»

Героям сьогодення – учасникам бойових дій Володимиру Волошку та Артему Тригубу - побажали сил, терпіння, мужності та мирного неба.