Дата: 17.12.2018 17:24

Фото без описуКеруючись п.8  ст. 46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 43 сесію Глобинської міської ради І скликання 21 грудня 2018  року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку культури Глобинської міської територіальної громади на 2017-2020 роки.
  2. Про внесення змін до штатного розпису центральної бухгалтерії відділу культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради.
  3. Про внесення змін до штатних розписів закладів культури.
  4. Про внесення змін до комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту   Глобинської міської територіальної громади на 2016-2020 роки.
  5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Глобинської міської територіальної громади на 2017 – 2020 роки.
  6. Про внесення доповнень до Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Глобинської міської ради, затвердженого рішенням 24 сесії Глобинської міської ради І скликання від 20.09.2017 №871.
  7. Про внесення змін до структури та чисельності апарату Глобинської міської ради та її виконавчих органів.
  8. Про розроблення детального плану території ТОВ «Глобино Агро» по вулиці Бубнарівській, 111, м. Глобине, Полтавської області.
  9. Про затвердження детального плану території ТОВ «Глобинський переробний завод» по вулиці Володимирівській, 203, м. Глобине, Полтавської області.
  10. Про затвердження детального плану території по вулиці Володимирівській, 170, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва заводу по виробництву комбікормів.
  11. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Глобинської міської ради  житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами за адресою вул. Володимирівська, 205а, м. Глобине.
  12. Про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року.
  13. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік.
  14. Про порядок оплати праці Глобинського міського голови та секретаря на період виконання обов’язків міського голови.
  15. Про порядок оплати праці заступникам Глобинського міського голови.
  16. Про затвердження бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на  2019 рік.
  17. Земельні питання.

Міський голова                                                    С.В. Джусь