Воз’єднались в ті далекі роки наші предки на віки

Дата: 22.01.2019 16:04

22 січня пройшли заходи з відзначення Дня соборності України, які відбулися біля пам’ятника Великому Кобзарю на площі перед районним будинком культури.

Працівники виконавчого комітету міської ради та жителі міста  поклали  квіти до пам’ятника та провели мітинг, на якому виступили голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та секретар міської ради Світлана Лазаренко. Виступаючі наголосили, що єдина мета - це об'єднання громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло  - це  право на зміни, які мають сприйматись не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя, та побажали міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо та України!

Мітинг продовжився покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Захисникам України в Свято-Михайлівському сквері м.Глобине, символізуюючи єднання українців, адже саме цього дня,  100 років тому,  відбулося  об’єднання історичних частин України  в єдину незалежну державу.