Шановні жителі Глобинської громади!

Дата: 01.02.2019 14:52

В останні дні в зв’язку з потеплінням відбулося різке танення   снігу, що в свою чергу створило проблеми з проїздом автотранспорту по дорогах, де мало місце значне нашарування снігового покриття.

Відповідальним за стан  доріг в зимовий період є комунальне підприємство «Глобинське»  (директор Анатолій Шаповал) та в  зв’язку з необхідністю оперативного вирішення питань щодо  розчищення доріг населених пунктів громади від розрихленого снігу   за зверненням керівництва Глобинської міської ради було залучено  спеціальну техніку сільськогосподарських та фермерських господарств Глобинської громади.

Виконавчий комітет та керівництво Глобинської міської ради  висловлюють  вдячність за сприяння в розчищенні доріг керівникам підприємств та фермерських господарств: голові ФГ «Агросвіт СВ» Ведмідь Валерію Геннадійовичу, директору КП Глобинський «Агрошляхсервіс» Ситнику Володимиру Васильовичу, голові ФГ «Династія-Агро» Денисенко Ігорю Івановичу, директору ПАФ «Урожай» Андрієнко Володимиру Михайловичу та Андрієнкj Олексію Володимировичу, директору ТОВ «Лан-Агро» Середі Сергію Миколайовичу, голові СФГ «Златопіль» Коліснику Михайлу Григоровичу, директору ТОВ АФ «Мічуріна» Шкірку Володимиру Михайловичу, голові СФГ «Зеніт» Подкич Віктору Володимировичу, директору Устимівської дослідної станції рослинництва Харченко Юрію Вікторовичу, голові СФГ «Верест» Голобородьку Станіславу Івановичу, голові СФГ «Бета» Бугаєць Сергію Івановичу, директору ПСПОВ «Колос» Крюку Віктору Кузьмичу, директору «Глобине-Агро» Пархоменко Роману Михайловичу, директору ПП Михайлику Петру Петровичу та всім іншим керівникам підприємств і фермерських господарств, які долучися до справи розчищення доріг громади в ці складні погодні умови.

Одночасно повідомляємо, що в разі наявності проблем з проїздом автотранспорту по дорогам населених пунктів громади та необхідності їх розчищення від снігового покриття  необхідно повідомляти про такі факти за телефонами: 24-7-02, 24-6-07.

Керівництво та виконавчий комітет Глобинської міської ради