В Жуках вібувся турнір з настільного тенісу

Дата: 08.02.2019 14:30

В Жуківському будинку культури вже вп’яте відбувся тенісний турнір, який організовують у пам’ять про колишнього односельця, вчителя фізичного виховання місцевої школи, підполковника органів внутрішніх справ України Олега Дмитровича Гордієнка.

29 учасників турніру прибули з сіл Жуки, Бориси, Куп’євате, Великі Кринки та міста Глобине. Світлана Іванівна Гордієнко (дружина Олега Дмитровича) разом з організаторами спортивного свята гостинно зустрічала учасників змагань, пригощала запашним  чаєм. А організатор зі спортивної роботи з молоддю Руслан Гошко побажав усім успіхів у спортивному турнірі.

Головним суддею змагань був учитель фізкультури Глобинської філії «ЗОШ І-ІІ ст. №4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Олег Володимирович Лисенко.

В результаті п’ятигодинного поєдинку перемогу серед чоловіків здобули: у віковій категорії 40 років та більше -  Ігор Сокіл (І місце, с. Куп’євате), Ігор Коваленко (ІІ місце, с. Великі Кринки), Сергій Коломієць (ІІІ місце, с. Жуки); серед чоловіків від 16 до 39 років: Олег Лисенко (І місце, м. Глобине), Олександр Коломієць (ІІ місце , с. Жуки), Максим Мисяк (ІІІ місце, с. Бориси); серед школярів: Олександр Степанюк (І місце, Глобинська філія «ЗОШ І- ІІст.№4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Денис Маляренко (ІІ місце, Глобинська філія «ЗОШ І- ІІст.№4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Віталій Чміль (ІІІ місце, Жуківська філія «ЗОШ І-ІІст.» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5).

Серед дівчат перемогу здобули: Даніїла Шевченко (І місце, Глобинська філія «ЗОШ І-ІІст.№4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Ілона Костиренко  (ІІ місце, Глобинська філія «ЗОШ І-ІІст.№4» Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5), Яна Синевич  (ІІІ місце, Глобинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5).

Спонсорами турніру виступили Іван Миколайович Горобець, Руслан Васильович Фролов, Роман Миколайович Шевченко.