Шановні ветерани афганської війни, учасники бойових дій на території інших держав!

Дата: 15.02.2019 08:03

Фото без описуЗ нагоди 30-річниці виведення радянських військ з Афганістану висловлюю слова великої поваги та шани нашим мужнім воїнам-землякам,  які з честю та  гідністю пройшли через горнило кровопролитної та запеклої війни в Афганістані, залишились вірні військовій присязі та проявили героїзм і доблесть. Ваша звитяга, Ваш бойовий досвід є  прикладом мужності  і військової честі для  майбутніх поколінь. Та Ви і сьогодні в строю. Адже Ви одними з перших стали на захист рідної землі в грізний час, коли підступний ворог розв’язав агресивну війну проти України.

Сьогодні ми схиляємо голову перед тими,  хто загинув в далекому афганському краю, хто не повернувся до рідної домівки  живим і неушкодженим та висловлюємо співчуття родинам загиблих героїв. Я бажаю миру нашій рідній землі, а воїнам-афганцям міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди і любові в їх родинах.

Слава Україні! Слава героям!

Глобинський міський голова                              Станіслав Джусь