Дата: 15.03.2019 15:44

Керуючись п.8  ст. 46 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 46 сесію Глобинської міської ради І скликання 28 березня 2019  року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про вступ до Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».
  2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на  2020 рік на території Глобинської міської ради  Глобинського  району Полтавської області.
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на  2020 рік на території Глобинської міської ради  Глобинського  району Полтавської області.
  4. Про затвердження Положення про туристичний    збір   на    території Глобинської міської ради.
  5. Про внесення змін до міської Програми «Соціальний захист» на 2016-2020 роки.
  6. Про затвердження міської Програми збереження культурної спадщиниГлобинської міської територіальної громади на 2019-2022 роки.
  7. Про передачу з балансу виконавчого комітету Глобинської  міської  ради в господарське відання КП «Глобинське» вуличного освітлення з проектно технічною документацією до нього.
  8. Про виконання Програми Поводження з твердими побутовими відходами у населених пунктах Глобинської міської ради на 2017-2020 роки.
  9. Про   внесення   змін та доповнень до Плану  соціально-економічного          розвитку Глобинської міської територіальної громади  на 2019 рік.
  10. Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на  2019 рік.
  11. Земельні питання.

Міський голова                                                    С.В. Джусь