До уваги керівників підприємств, установ та організацій та жителів громади

Дата: 01.04.2019 10:18

Відповідно до п.7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», на виконання Правил благоустрою та утримання території м.Глобине та сіл Глобинської громади та з метою приведення до належного стану території населених пунктів громади оголошено з 25 березня 2019 року по 25 травня 2019 року на території Глобинської міської територіальної громади двомісячник благоустрою, озеленення і чистоти.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Глобинської міської ради від 22.03.2019 року №52.

Документом визначено склад оперативної групи  з проведення двомісячника та об’єм робіт з прибирання і озеленення території громади. Зокрема, керівникам підприємств, установ та організацій, що розташовані на території міської ради незалежно від форми власності, необхідно забезпечити:

• приведення до належного естетичного та санітарного стану закріпленої для прибирання    території;
  • впорядкування клумб, газонів та територій підприємств;
  • проведення заходів з озеленення територій підприємств, посадку саджанців дерев та кущів;
  • участь працівників у проведенні  «Дня довкілля» 20 квітня 2019 року;
  • прибирання закріплених територій щоп’ятниці.

Водночас виконавчий комітет звертається до жителів громади із проханням долучитися до проведення щорічного двомісячника благоустрою впорядкувати та прибрати присадибні ділянки та прилеглі території.

Глобинської міської ради