Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»!

Дата: 09.04.2019 11:50

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» 13 років поспіль проводить акції метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається в користування дитячим лікарням України.

З 01 квітня по 19 травня 2019 року Полтавський обласний штаб благодійного фонду «Серце до серця» організовує XIV Всеукраїнську благодійну акцію з метою збору коштів для закупівлі діагностичного та лікувального обладнання для Полтавської міської дитячої та Полтавської обласної дитячої лікарень. До проведення акції долучилася і Глобинська об’єднана територіальна громада. З цією метою утворено склад організаційного комітету Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» Глобинської ОТГ.

Кошти      перераховуються    на   банківський       рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» р/р 2600501306399 в ПАТ «Кредобанк», МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: для м.Полтава.

Прохаємо всіх небайдужих людей долучитися до проведення акції!

Оргкомітет Глобинської ОТГ з проведення акції

«Серце до серця»