A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Українець, що вірив у воскресіння душі

Дата: 12.04.2019 10:49
Кількість переглядів: 637

(До 210-ої річниці від дня народження М.Гоголя)

Якби наш край не мав такої скарбниці пісень,

я б ніколи не зрозумів історії його,

тому що не збагнув би минулого.

                                                                        Микола Гоголь

Гоголь – письменник, про якого не потрібно говорити занадто багато і неможливо сказати достатньо. Він стирає кордони країн, зупиняє час лінією пера, з'єднуючи покоління минулого, сьогодення і майбутнього. Він народився в Україні, це його територія, його простір і його земля.

 

В цьому році на державному рівні відзначається 210-та річниця від дня народження Миколи Гоголя. У кожній бібліотеці Глобинської громади до кінця року відбуватимуться масові заходи з цієї нагоди.

 

Бібліотекар з Бабичівки Тамара Гладирь організувала для учнів 7-9 класів місцевого навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» літературну годину «Микола Васильович Гоголь – син українського народу». Дітям було що розказати, бо письменник залишив у спадок рідному народові неоціненний доробок з повістей і романів, драматургії та публіцистики. Такі твори, як „Тарас Бульба", „Мертві душі", „Вечори на хуторі біля Диканьки", „Ревізор", „Вій" „Одруження", „Записки божевільного", можна поставити у ряд найвищих художніх досягнень світової літератури. Всі твори експонувалися на книжковій виставці «Мереживо загадкової прози Миколи Гоголя».

 

На завершення літературної години Тамара Вікторівна презентувала підліткам цікаві новинки сільського бібліотечного фонду.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень