В Глобине відбулися заходи з нагоди 33-роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2019 14:30

26 квітня 2019 року з нагоди 33-роковин Чорнобильської катастрофи в актовій залі Глобинської районної державної відбулися заходи з нагоди вшанування  глобинців - учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. До присутніх в залі учасників ліквідації аварії на ЧАЕС звернулися заступник голови Глобинської районної державної адміністрації  Інна Авраменко, заступник голови Глобинської районної ради Валерій Іванченко, Глобинський міський голова Станіслав Джусь та голова Глобинської районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України Олександр Логвин. Всі вони відзначили особистий вклад тих, хто приймав участь в ліквідації  найбільшої технологічної катастрофи в світі та побажали їм міцного здоров’я, добробуту та злагоди в родині, мирного неба та спокою в рідній країні. Частині учасників від імені районної ради та Глобинської міської громади були вручені подяки та продуктові набори.

По закінченню зустрічі працівники Глобинської районної державної адміністрації, районної ради,  виконавчого комітету Глобинської міської та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС в м.Глобине та вшанували пам'ять тих, ліквідаторів, що відійшли вже за межу вічності хвилиною мовчання.