Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Міська влада фінансуватиме проекти ініціативних громадян-жителів громади, які бажають брати участь у плануванні і використанні коштів міського бюджету

Дата: 10.05.2019 14:10
Кількість переглядів: 613

На 47 сесії Глобинської міської ради прийнята Програма муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік, метою якої є активізувати та посилити ініціативи жителів громади, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя мешканців міста і сіл , та задля залучення громади до активної участі в процесах розвитку населених пунктів об’єднаної громади

У рамках Програми проводиться конкурс Проектів від громадян. Відібрані соціальні проекти отримають фінансування (гранти) від Глобинської міської ради та організаційну підтримку. Передбачено фінансування з міського бюджету 10 проектів вартістю до 35 000 гривень. При цьому розмір коштів, вкладених у реалізацію проекту самими громадянами має бути не меншим 10% від загальної вартості проекту.

До Конкурсної комісії входитимуть представники зареєстрованих об'єднань громадян, представники рад мікрорайонів, представники депутатських комісій міської ради, громадської ради та профільних відділів міської ради.

Кошти Програми можуть бути використані на наступні цілі:

1.Благоустрій вулиць, зон відпочинку, прибудинкових територій  міста та сіл (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, облаштування місць для вигулу собак та пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, відновлення роботи вуличних криниць питної води,  тощо).

  1. Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

3.Організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових кімнат для дітей, дитячих ігрових майданчиків,  культурно- мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, створення медіатек, облаштування зон спілкування для молоді, тощо).

4.Покращення екологічної ситуації у населених пунктах громади (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення урн для сміття, лавочок для відпочинку, встановлення ліхтарів нічного освітлення у зелених зонах відпочинку із використанням  сонячної енергії тощо).

5.Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, тощо).

6.Створення оптимальних умов для занять спортом та фізичною культурою жителів громади – облаштування спортивних майданчиків та ігрових площадок (баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс), ігрових полів,  майданчиків для загальної фізичної підготовки)

7.Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Загальні дані про конкурс проектів:

Кількість членів ініціативної групи: 20 чоловік

Мінімальний відсоток фінансування ініціативною групою: 10%

Суми грантів: до 35 тис. грн.

Початок прийому заяв на включення до Конкурсної комісії: 10 травня 2019 року

Завершення прийому заяв на включення до Конкурсної комісії: 24 травня 2019 року

Початок прийому Анкет: 31 травня 2019 року

Завершення прийому Анкет: 01 липня 2019 року

Оголошення результатів конкурсу: протягом 3-х днів з дня проведення конкурсу

Термін реалізації проектів: до 31 грудня 2019 року

Подання звітів з реалізації: до 31 грудня 2019 року

Територія втілення проектів: місто Глобине, села Глобинської об’єднаної міської територіальної громади.

 Адреса для отримання консультацій, отримання бланків та подачі заявок: м. Глобине вул. Центральна 275 (відділ соціально-економічного розвитку інвестицій та енергоменеджменту виконкому міської ради),  або вул. Центральна,285 тел.: 0994877040, 24607, 28314; e-mail: gl-veri@ukr.net

Начальник відділу соціально-економічного розвитку,

інвестицій та енергоменеджменту виконкому Глобинської міської ради

 Володимир Бондарь

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень