Доторкнулися до прекрасного

Дата: 11.05.2019 13:22

11 травня колектив працівників виконавчого комітету міської ради відвідав виставку «За покликом серця» всесвітньовідомого молодого київського скульптора Олексія Леонова, яка з вересня минулого року функціонує у приміщенні Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Олексій Леонов – молодий відомий майстер, член Національної спілки художників України. У період з 2005 по 2018 роки провів понад 100 персональних виставок. Пам’ятники скульптора встановлені у різних країнах, таких як: Індія, Китай, США, Італія, Франція, Німеччина та ін. Більшість його робіт зроблена в техніці шамоту, яка дозволяє зберегти всі особливості авторського ліплення, що зближує її з технікою масляного живопису.

Гостей привітно зустріли Носенко Ірина Олександрівна та Руда Анна Олександрівна, які провели екскурсію та перезентували експонати виставки.