Дата: 15.05.2019 15:43

Фото без описуКеруючись п.6  ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» скликаю 48   сесію Глобинської міської ради І скликання 30 травня  2019  року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про клопотання  Полтавського обласного центру зайнятості щодо звільнення від земельного  податку.
  2. Про затвердження  Положення  про  справляння плати за землю, як складової податку на майно по  Глобинській міській об’єднаній  територіальній громаді  у Полтавській області.
  3. Про затвердження  Положення  про  справляння  податку на нерухоме майно,відмінне від земельної ділянки  по  Глобинській  міській об’єднаній  територіальній громаді  у Полтавській області.
  4. Про передачу свердловинних насосів з технічною документацією з  балансу виконавчого комітету  Глобинської міської ради в господарське відання  КП «Глобинське».
  5. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2019 рік.
  6. Про затвердження Програми "Енергоефективність та енергозбереження на об'єктах комунальної власності Глобинської міської об'єднаної територіальної громади"
  7. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2019 рік.
  8. Про внесення змін і доповнень до бюджету Глобинської об’єднаної міської територіальної громади  на  2019 рік.
  9. Земельні питання