З любов’ю до дітей

Дата: 04.06.2019 09:08

Червень почався весело. В закладах культури Глобинської громади відзначали Міжнародний день захисту дітей. В міському будинку культури ім. І.Франка для дітей організували ігри та розваги з аніматорами, враженнями від свята ділились на солодких посиденьках; в міському будинку культури та міській бібліотеці (по вул. Гагаріна,3) співали, танцювали та малювали на свіжому повітрі. Не менш цікаво розпочалось літо і в Бабичівській сільській бібліотеці: для діток провели патріотичний конкурс малюнків та розмістили «виставку у вікні», на свіжому повітрі влаштували рухливі ігри  та фотосесію, відпочити ж завітали до народної світлиці, де переглянули рольову казку.

Любові і уваги до дітей не буває забагато!