Підготовка до позачергових виборів народних депутатів України 2019 року

Дата: 06.06.2019 16:31

Фото без опису06 червня 2019 року у залі засідань Глобинської міської ради під головуванням  заступника Глобинського міського голови Артюшенка О.І. відбулася нарада по питанню  відведення і обладнання місць для розміщення  передвиборчої агітації та агітаційних наметів для підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

З метою належної організації проведення передвиборної агітації суб’єктами виборчого процесу  та належного реагування на повідомлення, пов’язаних із незаконним розміщенням  передвиборчої  агітації на території Глобинської міської об’єднаної територіальної громади був визначений перелік місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації щодо проведення позачергових виборів народних депутатів  України, а саме:

• м.Глобине - перехрестя вул.Полтавський шлях і вул.Гагаріна (біля автобусної зупинки по вул.Полтавський шлях)
  • м.Глобине - перехрестя вул. Травнева і вул.Центральна (біля будівлі магазину «Каштан»)
  • м.Глобине - вул.Центральна ( біля будівлі районного центру зайнятості)
  • м.Глобине – вул. Центральна (на автобусній зупинці «Центр», в сторону заводської території)
  • м.Глобине - вул. Центральна (біля будівлі магазину «Майстер на всі руки»)
  • м.Глобине - перехрестя вул.Дніпровська і вул.Володимирівська (біля будівлі магазину «А клас»)
  • м.Глобине - вул.Промислова  (біля будівлі будинку культури ім.Франка)
  • с.Шепелівка – вул.Незалежності  -  2 дошки оголошень (біля будівлі колишнього магазину на перехресті вулиць, та у центрі села біля адмінприміщення АФ «Мрія»).
  • На  території Бабичівського,  Борисівського, Жуківського, Новомосковського, Опришківського та Пирогівського старостинських округів – біля будівлі магазинів населених пунктів
  • На існуючих рекламних конструкціях, що знаходяться у приватній власності (за погодження із власником)

Визначений перелік місць для розміщення агітаційних наметів:

• м.Глобине - перехрестя вул.Полтавський шлях і вул.Гагаріна (біля міського будинку культури на безпечній відстані від проїзної частини вулиці)
  • м.Глобине - вул.Центральна (на алеї біля готелю «На висоті» - від вул.Виноградна до парковки легкового автотранспорту)
  • м.Глобине - вул.Володимирівська (біля будівлі магазину «Маркетопт» на безпечній відстані від проїзної частини вулиці)
  • в с.Семимогили, Черевані, Шепелівка  (біля будівлель магазинів)

Та перелік місць для зустрічі з виборцями кандидатів в народні депутати  України  та їх представників:

• Міський будинок культури (м.Глобине, вул.Полтавський шлях)
  • Будинок культури ім..Франка (м.Глобине, вул.Промислова)
  • Районний будинок культури (м.Глобине, вул.Центральна, 228 за погодженням з балансоутримувачем)
  • Будинок культури с.Семимогили
  • Будинок культури с.Черевані (за погодженням з балансоутримувачем)

Прохання до  кандидатів в народні депутати  України, їх представників та представників  політичних партій  дотримуватись  порядку передвиборної агітації на території Глобинської міської ОТГ.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради