Тепло татусевих долонь

Дата: 14.06.2019 09:57

В 2019 році День батька (День тата) припадає на 16 червня. 13 червня Пирогівським сільським бібліотекарем, Мацак Лідією Миколаївною, разом з дітьми, які оздоровлюються в шкільному літньому таборі була проведена година спілкування: «Тепло татусевих долонь». Бібліотекар розповіла історію виникнення Дня батька, дітками були прочитані віршики про татусів. Школярі  принесли світлини своєї родини і кожен розповів про свого тата: як звати, де працює, чим захоплюється і як вони їх всі люблять.

У цей день ми приєднуємося до привітань, що лунають на адресу наших батьків. Бажаємо їм бути з нами якомога довше, щоб ми більше могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже цю можливість ми маємо не завжди.

З Днем батька Вас, дорогі наші тата!