Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 16.07.2019 15:17

Фото без описуВиконавчий комітет Глобинської міської ради оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2590 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:0647, що розташована за адресою: м. Глобине, вул. Виноградна, 11.

Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка площею 0,2590 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 5320610100:50:005:0647.

Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Місцезнаходження об’єкта оцінки: Полтавська обл., м. Глобине, вул. Виноградна, 11.

Власник земельної ділянки: Глобинська міська рада.

Платник робіт з оцінки: виконавчий комітет Глобинської міської ради.

Мета проведення оцінки: визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу.

Підстава: 49 сесія Глобинської міської ради  від 09 липня 2019 року № 963.

Запланована дата оцінки: 07 серпня 2019 року.

Кінцевий термін подання документів: 26 липня 2019 року до 17:00.

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про оцінку земель»,  «Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок на території Глобинської міської ради», затвердженого рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради № 39 від 21 лютого 2018 року.

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі  передбачено наявність:

1.Кваліфікації оцінювачів для виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися кваліфікаційними документами;

2.Досвіду суб’єкта оціночної діяльності з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

3.Переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та їх особистого досвіду щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

На конкурс подаються такі підтвердні документи:

1. Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 1);
  2. Копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
  3. Кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з органами приватизації та іншими замовниками, за підсумками попередніх конкурсів (за наявності);
  4. Інформація про претендента., що складається відповідно до додатка 2, містить:
  • відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт, що виконувались на ринку оцінки земель; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок претендента в Україні та інших країнах світу);
  • інформацію про оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

При цьому один і той же оцінювач може бути залучений до виконання робіт з оцінки одного об’єкта лише одним претендентом.

Конкурсна документація повинна бути прошита, пронумерована та подається у запечатаному конверті з описом документів, що знаходяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку: «На конкурс з відбору суб`єктів оціночної діяльності», вказати назву юридичної особи (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи –підприємця),  адресу.

Конкурсна документація складається із:

1. Підтвердних документів;
  2. Пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях),  запечатаних в окремому конверті;

3. Документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна (експертної грошової оцінки земельної ділянки) та підписання звіту про оцінку майна (експертну грошову оцінку земельної ділянки) (додаток 3).

Розкриття конкурсної документації буде проведено 31 липня 2019 року о 13:00, у приміщенні виконавчого комітету Глобинської міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 285. Телефон для довідок (05365) 24730.

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

Додатки: