Глобинський районний відділ пробації запрошує до співпраці

Дата: 06.08.2019 16:41

Фото без описуГлобинський районний відділ пробації проводить соціально-виховну роботу з особами засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, здійснює нагляд та контроль за їхньою поведінкою протягом перебування на обліку.

Волонтерська діяльність здійснюється на безоплатній та добровільній основі.

До волонтерської діяльності можуть залучатися:

– студенти вишів;

– фахівці державних органів та установ (центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей, центрів зайнятості та ін.);

– члени благодійних та громадських організацій;

– члени релігійних організацій;

– фізичні особи, які володіють певними знаннями, уміннями та навичками, що можуть сприяти виконанню завдань, поставлених перед уповноваженими органами з питань пробації.

До волонтерської діяльності не залучаються:

неповнолітні особи;

обмежено дієздатні особи;

особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість.

Волонтер пробації залучається до участі у соціально-виховній та індивідуально-профілактичній роботі, виконує інші завдання, пов’язані з пробацією.

Якщо ви маєте бажання зробити внесок у загальнодержавну справу, проявити свої лідерські якості та отримати новий досвід запрошуємо до нашої КОМАНДИ!!

За детальною інформацією звертайтесь за адресою м. Глобине, вул. Центральна, 120  або за тел.050-033-8302 Тесля Оксана Григорівна.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!!