Люди твої, громадо: святкові замітки до Дня Глобинської громади

Дата: 23.08.2019 19:19

Харсун Сергій, краєзнавець

Уродженець с.Борисів. Має вищу педагогічну освіту. Майже все своє життя віддав педагогічній діяльності. Працював вчителем в Лохвицькому районі, Обознівській школі Глобинського району, а 1956 по 1995 рік – директором Борисівської школи. Автор історико-краєзнавчих книг «Історія села Бориси», «Відмінник народної освіти», автобіографічної книги «Життя прожити не поле перейти» та інших, а також автор численних публікацій на краєзнавчу тематику в  районних та обласних періодичних виданнях. Сергій Олексійович, щиро радіє всім позитивним змінам, які відбуваються в його рідному селі з часу входження його до об’єднаної громади. Йому це дуже приємно, адже він був одним з активних ініціаторів входження с. Бориси до Глобинської об’єднаної громади.

З  нагоди свят Сергій Олексійович бажає: «Миру на землі і хліба на столі! Здоров’я, добра, злагоди і сімейного щастя!»