На часі – впровадження сучасних інформаційних технологій в діяльність міської ради та її виконавчих органів

Дата: 05.09.2019 15:11

05 вересня в залі засідань міської ради відбулася нарада з організаційних питань створення реєстру територіальної громади з метою отримання єдиної бази мешканців громади та централізованої точки збору інформації про особу. Досвідом організації даного напрямку роботи із керівниками відділів виконавчого комітету міської ради ділилися директор КП «Міськоформлення» Кременчуцької міської ради Володимир Кригін та його заступник Богдан Бабіч.

Кременчуцька міська рада вже тривалий час ефективно застосовує у своїй роботі передові інформаційні технології, що сприяє ефективному виконанню управлінських функцій та оптимізації витрат робочого часу працівників органу місцевого самоврядування, комунальних підприємств; є чинником відкритості влади для громадян.

Впровадження у роботу операторської системи управління даними «Реєстр громади»  забезпечить наявність єдиної бази мешканців громади; централізацію даних про особу; можливість формування статистичних даних, автоматизовану передачу даних між реєстрами за попередньо визначеними маршрутами; автоматизацію процесу надання адміністративних послуг; підвищення коефіцієнту корисної дії роботи працівників організацій-користувачів реєстру.