A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 05.09.2019 16:46
Кількість переглядів: 752

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту –рішення Глобинської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території населених пунктів Глобинської міської об’єднаної територіальної громади»

Розробник – відділ соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради.

Проект регуляторного акта передбачає заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території населених пунктів Глобинської міської об’єднаної територіальної громади, що забезпечити зниження рівня злочинності, в т.ч. – серед молоді.

З метою отримання пропозицій та зауважень проект рішення Глобинської міської ради «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час на території населених пунктів Глобинської міської об’єднаної територіальної громади», проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено з 13 вересня 2019 року в розділі  «Регуляторна діяльність» на офіційній веб-сторінці Глобинської міської ради в мережі Інтернет : http://www.globyne-rada.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету міської ради або постійній комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку за адресою: м.Глобине, вул. Центральна,285, а також в електронному вигляді на електронну поштову скриньку відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету міської ради за адресою gl-veri@ukr.net.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень