У співпраці – результат

Дата: 10.09.2019 16:46

Глобинська міська рада та виконавчий комітет висловлює вдячність соціально відповідальним господарникам громади, які не стоять осторонь проблем її мешканців та всіляко допомагають їх вирішенню.

Одними з таких небайдужих керівників є Михайло та Дмитро Колісники (ФГ «Златопіль»). Про їх всебічну підтримку і небайдужість до проблем людей та соціальної сфери сіл Бабичівського старостинського округу свідчать  конкретні справи. Так, напередодні Дня знань фермерське господарство зробило черговий подарунок для Бабичівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" і профінансувало роботи з капітального ремонту ганку школи. Тепер ганок має сучасний вигляд, вимощений тротуарною плиткою. Окрім того, господарство активно долучається до вирішення питань утримання та ремонту автодоріг на території  старостинського округу.