Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Оголошення

Дата: 20.09.2019 09:56
Кількість переглядів: 658

Фото без описуВиконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи  виконкому Глобинської міської ради. 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта в галузі інформаційних технологій чи інформаційних систем за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, володіння діловою українською мовою.

Досвід роботи з комп'ютерним, офісним, мережевим та мультимедійним обладнанням; знання стандартного програмного забезпечення на рівні експерта; знання мережевих технологій, принципів роботи основних мережевих сервісів та протоколів; володіння навичками програмування та веб-дизайну.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копії документів про освіту, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон: 24-3-74


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень