Привітання до Дня визволення міста від фашистських окупантів

Дата: 26.09.2019 09:21

Дорогі глобиці! Шановні ветерани! 26 вересня – дата, яка увійшла в історію рідного краю як День визволення міста від фашистських окупантів. Це велике свято, проте ми усвідомлюємо, що за мир довелося сплатити велику ціну – ціну крові й життя.

Ми пишаємося нашими земляками – ветеранами Другої світової війни та дякуємо за подвиг, мужність та героїзм. Ви є прикладом патріотизму та стійкості для нинішніх захисників, які боронять Україну на Сході держави.

Із вдячністю вклоняємося тим, хто виніс на своїх плечах весь тягар воєнних років, а потім відбудовував та піднімав зі згарищ рідні зруйновані села.

Дорогі глобинці! Завжди пам’ятайте подвиг визволителів, примножуйте славу рідної землі новими досягненнями та видатними здобутками.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, злагоди й достатку у родинах, хай теплом та любов’ю повняться ваші оселі.

А Глобинщині бажаю завжди лишатись мирним краєм!

Станіслав ДЖУСЬ