Вшанували захисників

Дата: 11.10.2019 13:18

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в залі засідань районної державної адміністрації відбувся урочистий захід за участю керівництва району та міста, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників бойових дій на Сході України, військовослужбовців, волонтерів та громадськості. Зі словами вітань і подяки до захисників звернулися виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, голова районної ради Володимир Сьомін, секретар міської ради Світлана Лазаренко, районний військовий комісар Михайло Осадчук, ветеран Іван Мошляк, волонтер Ярослав Химинець та інші.

Відрадно, що керівники підприємств приватного сектору усвідомлюють важливість надання допомоги воїнам-землякам та регулярно підтримують захисників на Сході України.

Учасникам бойових дій, що боронять суверенітет та територіальну цілісність України, вручено нагороди та грамоти.

Особливо зворушливі слова звучали на адресу членів сімей загиблих героїв. Їм було вручено квіти та подарунки.

По завершенню заходу всі його учасники поклали квіти до пам’ятника Захисникам України.