ЗЕМЛЕВЛАСНИКАМ І ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМ!!!

Дата: 11.11.2019 16:12

Фото без описуНа виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» та з урахуванням листа Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області № 712/104-19 від 25.10.2019 року, повідомляємо що:

Для забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності і господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників землі їх прав, з метою перенесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель, громадяни право власності (користування) на земельну ділянку яких виникло до 2004 року та посвідчене державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, рекомендуємо Вам:

• звернутися до розробників документації із землеустрою, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням, у складі яких працюють сертифіковані інженери-землевпорядники, відповідальні за якість робіт із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (ст.55 Закону України «Про землеустрій»);
  • із виготовленою документацією із землеустрою звернутися до Центру надання адміністративних послуг (м.Глобине, вул.Травнева, 4а) для подальшого внесення (виправлення) відомостей до Державного земельного кадастру.