Глобинська ОТГ долучилася до Всеукраїнської акції "Поверніть гроші громадам"

Дата: 13.11.2019 17:06

Депутатський корпус та керівництво Глобинської громади долучилася до Всеукраїнської акції оголошеної Асоціацією міст України "Поверніть гроші громадам" щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади.

5 листопада на сайті Верховної Ради України оприлюднено поданий Урядом проєкт Державного бюджету на 2020 рік, яким зменшуються доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад. Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.

Тож на позачерговій сесії міської ради прийняте відповідне звернення до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука  щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади. Таке ж звернення буде направлене і народному депутату України Олексію Мовчану.