Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в м.Глобине розпочалися мітингом біля Пам’ятника «Захисникам України»

Дата: 21.11.2019 14:53

21 листопада, якраз на релігійне свято Архистратига Михаїла в центрі міста Глобине, а саме в Свято-Михайлівському сквері зібралися працівники органів влади, місцевого самоврядування, державних установ міста, аби вшанувати  пам'ять героїв, що віддали своє життя за свободу і незалежність рідної України, за її демократичний  та  європейський вибір.

Очільники району та громади вкотре нагадали учасникам заходу про основні цінності усіх українців, про те що всіх нас обєднує та згуртовує. Закликали всіх бути відповідальними і свідомими, цінувати свободу і гідність, як ті ідеали, за які в різні часи історичного життя країни, поклали життя гідні сини і доньки України.

Память загиблих героїв вшанували покладенням квітів до пам’ятника із скульптурою  Архистратига Михаїла.