Все минає, а музика вічна

Дата: 27.11.2019 09:55

Днями у міському будинку культури ім.І.Франка відбувся яскравий ретро-концерт «Все минає, а музика вічна». Це була приємна можливість для усіх бажаючих зазирнути у минуле,  а для когось прожити його знову.

Хіти 50-80 років минулого століття впевнено зазвучали голосами самодіяльного гурту «Калина», який випромінював гарний настрій та приємні емоції. Шанувальники сольного співу - Лідія Бугаєць, Олександр Шкірко, Михайло Лашко, Алла Ковалевська, Ганна Жданова, Зоя Діброва, Олександр Дериземля – вправно підхопили заряд бадьорості тематичного концерту. А влучним та дотепним українським гумором глядачів потішили Валентина Циган, Ганна Жданова та Валентина Кравченко.

Від імені глядачів учасникам та організаторам ретро-заходу щиро подякував Анатолій Магеря та побажав здоровя, успіхів та творчого натхнення.