A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Виконавчий комітет зібрався на позачергове засідання

Дата: 11.12.2019 14:05
Кількість переглядів: 1006

11 грудня члени виконавчого комітету зібралися на позачергове засідання. У ході роботи розглянули питання про проведення новорічних та різдвяних свят на території Глобинської міської ради, затвердили відповідний план заходів. З даного питання доповідав начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді Олександр Шайнога.

Емоційним був розгляд питання про дострокове розірвання договору на право перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. З даного питання доповідав заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Артюшенко. У зв’язку із неодноразовими порушеннями перевізником ФОП Удод В.В. умов договору на здійснення пасажирських перевезень на маршруті №2 та скаргами громадян, виконавчим комітетом прийнято рішення розірвати достроково в односторонньому порядку з перевізником ФОП Удод Віталієм Володимировичем Договір №3/18 від 03.07.2018 (в редакції викладеній у рішенні господарського суду Полтавської області від 11.12.2018 №917/906/18) на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, (маршрут №2 Остапа Вишні-Аграрна). Виступаючи з даного питання присутній на засіданні Удод В.В. заявив про намір оскаржувати дане рішення виконкому у судовому порядку.

Про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади інформувала начальник відділу соціального забезпечення Людмила Норенко.

Окрім того, у ході засідання затверджено норми витрат палива на шкільний автобус, прийнято рішення про надання статусу малолітньому та затверджено акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень