ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ СУБВЕНЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ

Дата: 12.12.2019 16:36

ВНЕСЕНІ ЗМІНИ ДО ПЕРЕЛІКУ СУБВЕНЦІЙНИХ ПРОЄКТІВРішеннями 55 (позачергової) сесії Глобинської міської ради 1 скликання , яка відбулася 5.12.2019 р. №1700 внесені зміни до переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в 2019 році, затвердженого рішенням сорок дев’ятої сесії першого скликання №812 від 9 липня 2019 року та затверджено оновлений перелік (посилання на рішення).

З текстом рішення можна ознайомитися в розділі «Субвенційні проекти» на даному сайті.