14 грудня - День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Дата: 13.12.2019 13:13

Шановні чорнобильці, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС! З нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС   висловлюю вам глибоку вдячність  за самовідданість та самопожертву, які проявили ви, беручи участь в ліквідації наслідків однієї з найбільших техногенних катастроф світу

Ми пам’ятаємо велич трудового подвигу  здійсненого Вами, шануємо Вас та намагаємося і будемо робити все залежне від нас щоб підтримати Вас у вирішення побутових та соціальних питань.

Ви  заслуговуєте найкращих слів та пошани громади  за подароване вами чисте небо та світле майбутнє наших дітей.

Тож, щиро бажаю всім вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку та добробуту,   миру та  злагоди в Ваших домівках та нашій Україні. Хай завжди зігріває й надихає вас людська подяка за ваші добрі справи. Довгих років Вам життя та всіляких гараздів!

З повагою,  Глобинський міський голова                      Станіслав Джусь