З подарунками та привітаннями завітали керівники громади до родин загиблих героїв

Дата: 09.01.2020 16:49

У ці святкові дні керівники громади: секретар міської ради Світлана Лазаренко та заступник міського голови Галина Токаренко, а також начальник відділу соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради Людмила Норенко відвідали родини зниклого безвісті та загиблих учасників антитерористичної операції, воїнів-інтернаціоналістів: Борильченків Володимира Леонідовича та Наталію Григорівну (с.Черевані), Борильченко Надію Іванівну (с.Пироги), Ткаченко Діну Володимирівну (м.Глобине), Бондаренків Олександра Івановича та Марію Іванівну (с.Кордубанове), Павлик Валентину Василівну (с.Глобине), аби привітати з новорічними святами та підтримати тих, хто лишився без найдорожчих, найрідніших людей.  Рідним загиблих вручили продуктові набори та від щирого серця побажали міцного здоров’я, достатку, родинного тепла та миру.

Спілкуючись із сім'ями захисників Вітчизни, Світлана Лазаренко підкреслила, що ми всі лишатимемся у неоплатному боргу перед героями, які поклали життя за спокій на рідній землі. Нажаль, ніхто і ніколи вже не зможе повернути наших героїв. Проте пам'ять про  них житиме вічно в душах справжніх українців, а міська влада лишатиметься поруч із рідними загиблих та надаватиме підтримку і допомогу, які можуть знадобитися.