Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

До відома підприємців Глобинської ОТГ!

Дата: 06.03.2020 13:32
Кількість переглядів: 469

Кредити 5-7-9Підприємців Полтавщини запрошують на навчальний семінар щодо участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

10 березня 2020 року в Полтаві відбудеться регіональний навчальний семінар для підприємців, у межах якого презентують державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». У лютому й березні відповідних семінарів заплановано 10. 20 лютого – в Харкові, 21 лютого – в Запоріжжі, 25 лютого – у Вінниці, 26 лютого – в Тернополі, 27 лютого – в Одесі, 3 березня – в Чернівцях, 4 березня – у Львові, 11 березня – у Краматорську, 12 березня – у Дніпрі.

У зустрічах візьмуть участь фахівці Офісу розвитку малого і середнього підприємництва, представники банків-учасників Програми та Фонду розвитку підприємництва.

Зареєструватися на семінар у Полтаві можна за посиланням http://bit.ly/579Poltava1003. Для усіх міст реєстрація за посиланням http://sme.gov.ua/579ecosystem/.

У результаті відвідування навчального заходу учасники отримають повну і достовірну інформацію про Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%», правила інвестиціи?ного кредитування в межах Програми, вимоги та рекомендації з підготовки повного пакету заявки, навчальні програми із бізнес-планування та здіи?снення підприємницької діяльності, екосистему підтримки підприємництва в Україні: доступ до знань, доступ до фінансування.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень